Vrei să înveți despre viitorul bankingului?

Atunci George te vrea în echipa lui.
George. Primul banking inteligent.

Salut,

Eşti tânăr, creativ, interesat de domeniul financiar – bancar şi dornic să fii parte a revoluției digitale în banking?

Ai spirit de echipă, ești proactiv, plin de energie și într-o continuă dezvoltare?

Îți place să interacționezi cu oamenii şi să îi ajuți să descopere lucruri noi, care să le uşureze viața?

Dacă răspunsul tău este DA, atunci George te vrea în echipa lui. Aplică pentru programul Learn@BCR - George Friends de anul acesta și te asigurăm că, alături de George, îți vei putea folosi abilitățile la potențialul maxim.

Ce îți oferim:

  • Training personalizat;
  • Lucru într-o echipă dinamică și experimentată;
  • Feedback constant cu privire  la  ce ai acumulat şi vei putea îmbunătăţi.

Descrierea jobului

Learn@BCR, programul special creat pentru studenții care doresc să urmeze un internship în domeniul bancar a ajuns la a 12-a ediție!

De-a lungul timpului, Learn@BCRa fost dezvoltat să acopere arii  cheie ale activității bancare (risc, operațiuni, IT, HR, etc) care să aducă experiență imediată tinerilor care l-au urmat. Internship-ul este deschis studenților interesați să participe într-un program plătit care să le aducă experienţă într-o bancă, indiferent de facultatea pe care o urmează și de anul de studiu.

Programul TĂU de internship în BCR se va desfășura pe o perioadă de 2 luni.

Ce vei face la noi?

  • Vei descoperi lumea George şi, alături de ceilalți colegi, o vei face cunoscută tuturor;
  • Vei înțelege ce înseamnă noul banking şi cum acesta contribuie la creşterea calității vieții şi a nivelului de educație financiară;
  • Vei lucra direct cu specialiștii noștri și vei înțelege conceptele și activitățile desfășurate;
  • Vei învăța cum să te pregătești pentru orice provocare și ce înseamnă să ai o viziune de business.

Pentru a aplica, trimite-ți CV-ul pe adresa bcr.practica@bcr.ro și spune-ne de ce vrei să faci parte din echipa lui George!

Aplică online pentru programul de internship George Friends

Lasă-ne câteva date despre tine, ataşează un CV actualizat şi vei intra automat în procesul de selecţie.

Prin completarea şi validarea acestui formular sunt de acord ca toate datele cu caracter personal oferite BCR să fie prelucrate de către specialiştii băncii in vederea analizei si soluţionării prezentei solicitări precum si in scopuri statistice.

Pentru detalii privind modalitatile în care datele dumneavoastră cu caracter personal sunt prelucrate de catre BCR vă rugăm să accesați Politica de confidențialitate.

George
Primul banking inteligent
Descarcă